shaman88

Má domácí ionizátor vzduchu nějaký vliv na wifi připojení v domácnosti?

Nebrzdí ionizační proud wifi signál? Neovlivňuje jeho stabilitu atd.?

Nejlepší odpověď
Hlada

Je to zdroj vysokého stejnosměrného napětí. Pokud v něm nedochází k přeskokům, nemůže žádné rádiové vlny rušit.

Další odpovědi
briketka10

Je potřeba vědět o, jaký Ionizátor se jedná.

Mám tuto čističku s ionizátorem a
žádný vliv na připojení Wifi nemá.

https://www.ionic-care.cz/produk­ty/ionic-care-triton-x6-stribrna.html?gclid=­CNny6tnHwtECFQu3Gwod_iw­NAw
Ano mám také kočku a běhá, spí u stále puštěného ionizátoru.

briketka10

Nemá žádné negativní účinky na lidské a zvířecí zdraví.
viz popis.

shaman88

Takže se kočka před tou mašinkou může volně „nabíjet“ a relaxovat? :D

shaman88

Díky za odpovědi :)

A má ten ionizátor při nadměrném používání nějaké negativní účinky? Třeba na lidské nebo zvířecí zdraví?