Avatar uživatele
Kroupič

Má člověk šanci při sázení vyhrát ?

http://www.ifor­tuna.cz/cz/sa­zeni/tiket/in­dex.html?ticket_id=OD­k5MTgxMDc3NzE2NjQwMDqXaS­QiaSFh4LMKk7o%3D­&kind=LIVE

vsadil jsem na výhru tak co je ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4758 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

však Vám tam píše, že 3. třetina skončila 0:0, a vy jste vsadil výhru hostů.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chudst

Clovek ma sanci vyhrat. Ale tak minimalni, ze vetsinou lide udelaji lip, kdyz si penize ponechaji, nez kdyz je vsadi. Z ceho myslite, ze jsou tyto spolecnosti ziveny? Nerozdavaji penize kazdemu. Proste jen par lidem, kteri vyhraji. Ostatni statisice lidi prohraji. A zisk jde jim, ne vam.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zdeny

Hlavně bacha na SAZKU, tam se toho už moc nevyhraje 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Musíš mět opravdu velké štěstí aby jsi něco vyhrál .Moc ti to přeji ale já si říkám co si člověk nevidělá to nemá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sejtanka

Šance je stejná,jako najít jehlu v kupce sena.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

kdo sport sleduje, tak určitě při sportovním sázení šanci vyhrát má. Sázky jako sportka, šťastných 10, losy a další – tam na štěstí nevěřím.

U Sazky se mi podařilo „vyhrát“ hlavně jednou, a to 1.4., kdy byl schválen zákon o internetovém sázení – stačilo být vzhůru z neděle na pondělí do půlnoci, zaregistrovat se mezi prvními na webu, pak po 5.h ranní pospíchat na terminál u Benzinky a vyplatilo se 🙂.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
wackierman

No urcite kdyz sledujes sport tak muzes vyhrat v tip sportu atd ja uz sem kolikrat neco vyhral treba se povedlo z 100Kč sem vyhral 1562Kč ale urcite to nebyla ma nejvetsi vyhra

před 4748 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
wackierman

No urcite kdyz sledujes sport tak muzes vyhrat v tip sportu atd ja uz sem kolikrat neco vyhral treba se povedlo z 100Kč sem vyhral 1562Kč

před 4748 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek