jahudka_vlm

Má člověk národ na peníze z UP když vyčerpal podpůrčí dobu v nemocenské?

Nejlepší odpověď
standa

ANO !

Čerpání nemocenské nemá vůbec žádný vliv na případné následné zaregistrování se na ÚP, kde po splnění zákonných podmínek budete mít samozřejmě nárok na podporu.

Jednou ze základních podmínek pro čerpání podpory je být v posledních třech letech alespoň 12 měsíců zaměstnán…

Více naleznete v přiloženém odkaze.

Zdroj: http://www.me­sec.cz/mzdy-a-duchod/mzda-a-plat/pruvodce/pod­pora-v-nezamestnanosti/