Má česká armáda dostatečnou sílu pro okupaci Rakouska?

A dala by se případná zbývající technika smontovat do 28. října příštího roku? Ptám se jen teoreticky, máme to jako úkol do školy.

Odpovědi
autacek

Rakousko už anšlusem zabralo Německo, netřeba tedy zabírat něco, co již mají naši vládci pod kontrolou.

Kepler

AČR je podstatně slabší, můžeš vše najít na wiki, nebo jinde na netu.
Jinak jsi tady už dost dlouho na to, abys sis přečetl pravidla a kodex tohoto webu: školní úlohy se zde neřeší! Ty jsou od toho, aby ses sám něco naučil a ne proto aby to za tebe řešili jiní.

Kryšpín

Naše armáda má ohromnou sílu, asi 25 tisíc můžů a žen z toho odhadem 7 tisíc bojovníků, zbytek jsou kanceláře a spol.
Při nástupu je tvrdá přijímačka 38 sedů, 20 kliků, uběhnout 2,5 km, rovněž v žádném případě nevadí pokud má voják sennou rýmu, astma, cukrovku, vys., TK anebo do deseti diotprií.
Rakušáci mají zkušenost jak nás dlouhá léta drezúrovat a mám dojem, že se u sousedů narodil vůdce skopčáckých nenažranců Ada.

independent

člen NATO nemůže napadnout jiného člena NATO, nebo možná Rakousko není členem pak už vůbec je neutrální pomohli by mu všichni