Herek

Má cenu s někým chodit v 16ti?

Jsem spíše pro monogamii, takže mít každý měsíc jinou holku pro mě fakt neni, proto se ptám.

Nejlepší odpověď
Agneta

Hele „chodit“ je něco jiného, než „milovat“ a „ženit se“. Tobě doporučuji trávit čas s kamarádem (ty jsi takový typ)a ne s holkou, která by ti mohla brát všechen tvůj volný čas, pokud si to ve vztahu nebudeš umět zařídit. Mně to doma zavčas vysvětlili, že až budu mít „prvního osla“ (přítele), že to je na „zkoušku“ a né na vdávání, abych to moc nežrala… na opravdovou lásku že mám času dost, mimoto že mají hezké holky dítě „v šestnácti“, a podobné „rozumné věci“…musíš to brát s nadhledem, a né si nechat dát „okovy“ :DDD

Další odpovědi
anonym

Má to cenu…
Jednak si ´užíváš´ (tím nemyslím zrovna sex), jednak sbíráš zkušenosti a rozvíjíš svou (i partnerčinu) osobnost.
Koneckonců – stejně, jako není podmínkou vtahu sex, není to ani střídání partnerek…
___
Ale pokud se ti ´nechce´, nemá cenu se nutit, to nutkání přijde.
😉

marci1

Samozřejmě, že má. Až potkáš dívku, do které se opravdu zamiluješ, tak poznáš, že to smysl má. 🙂

iceT

Monogamie není o tom v kolika letech začneš s někým chodit.Monogamie je o tom najít si vhodného partnera a být s ním co nejdéle.
Jenže než toho vhodného spoluhráče najdeš,musíš nasbírat nějaké zkušenosti,nejen erotické,ale i ty ostatní pro život ve dvou dost podstatné,jako je třeba tolerance a komunikace…

quentos

Jen tehdy, pokud dotyčnou opravdu milujete a ona Vás.

Kiti

Každý má právo se rozhodnout sám podle toho, jak se cítí, ale podle mě to smysl má.
V 15 jsem si našla přítele a byli jsme spolu 4 roky, a nemám pocit, že bych o něco přišla, když jsem nestihla vystřídat 20 jiných kluků v té době.
Jde spíš o to, aby i ta dotyčná váš vztah brala vážně a monogamně, protože to jíé nemůžeš nakázat a do hlavy jí nevidíš.
Ale ať se rozhodneš tak nebo tak, hodně štěstí :)