krum

Má cenu podávat odvolání při nepřijetí na sš, když je umístění 306. z celk. počtu 386 lidí?

Ano, není to moc lichotivé umístění a zklamala jsem tím hlavně sama sebe, ale zajímá mě váš názor…

Nejlepší odpověď
Frofo

Jestli tam opravdu chceš, tak má vždycky cenu se zkusit odvolat:)

Další odpovědi
Drap

Zkusit to můžeš. Nic tím nepokazíš. Otázka je kolik lidí bylo celkem přijato. Pokud se jich přijímalo 30, tak moc šancí zřejmě neni. Pokud se jich přijímalo 300, tak je šance dost velká.

Anuket

Záleží, o jak „lukrativní“ obor jde. Známá šla na OA (dva roky zpátky), brali 90 dětí… Byla někde za místem 400… Snad dvacátá od konce. Na druhé odvolání se bez nejmenšího problému dostala a nyní patří k nejlepším studentům.

Zkus to. Pokud tě přijali na druhou školu, tak můžeš dát zápisový lístek tam a případně si ho pak stáhnout a při přijetí na onu „řešenou“ školu ho přemístit na ni.

ginze

Podle toho, jak moc tam chceš. Máš pravdu, to umístění je opravdu nic moc. Já mám takovou zkušenost, že brali myslím 90 lidí, přihlásilo se 500 lidí a já byla někde v polovině (už si to fakt nepamatuju, je to 3 roky zpět :D) a ani po odvolání mě nevzali. Ale pokud na tu školu opravdu chceš, zkus to :)

I_hate

Proč odvolání nezkusit? Alespoň si později nebudeš vyčítat, že jsi tak neučinila.