Smackdown

Má cenu koukat na zprávy v televizi, když se člověk pak zbytečně rozčiluje?

Anebo je to lidem šumák?

Nejlepší odpověď
Kepler

Já se nerozčiluju, maximálně kroutím hlavou. Beru svět jaký je a jsem si vědom, že s tím nic nenadělám.

Další odpovědi
yuko

Na zprávy se nedívám a čtu si všechny, které mě zajímají. Mám přehled o dění v ČR i ve světě a můžu o tom s někým diskutovat – vyměnit si názory. Pokud se nechcete rozčilovat, sledujte raději komedii.

dr.luha

Ten, kdo zná skutečnou podstatu věcí může opravdu po několikerém shlédnutí dezinformačních televizních kanálů trpět psychickými poruchami, pomočováním a zvracením. Pokud sledovanému objektu necitlivě připomenete, že za to ještě platí koncesionářské poplatky, může celá věc skončit fatálně…

Drap

Kdo chce, tak se dívá, kdo nechce zprávy nesleduje.

marci1

Mám to jako „yuko“. Zprávy nesleduji, nepouštím si do bytu negativní energii. To, co mě zajímá, si najdu a přečtu. Pozitivní energii „nasávám“ v lese. 🙂

huxa

To v televizi nejsou zprávy, nýbrž tragikomedie.
Pokud si chci přečíst věrohodné nezkreslené zprávy, rozkliknu si několik webů.
Když je nějaká zpráva skutečná a zároveň trošku důležitější, bude nejspíše na více webech.