Sestricka323

Má cenu jít na PČR?

Dobrý den,mému zaměstnavateli přišel anonymní e-mail,zákazníci se mě osoby. Stalo v nem,ze provozuji sex na pracovišti v nočních hodinách a ze mám kdesi založeny profil,přes který si domlouvam tyto schůzky. Obsah je samozřejmě lzivy a pospinil mě. Jsem si 100% jistá,kdo za tím stojí,akorát nemám důkaz o tom,ze to byl on. Kontaktovala jsem ho a samozřejmě se nepřiznal,čekala mě jen smršť urážlivých videí,kde vyhrozoval,ze všude vylepi me fotky,které fotil sam,nebo jsem mu poslala ja a ano,už vim,ze to byla chyba,jen jsem netušila,ze milenec,který nechce přijít o rodinu,je nebude používat proti mě,milence. Nejsem si jistá,jestli policie něco vyřeší…bojim se,co bude dal,protože co slíbí,to dodrží…a nevim jak se proti tomu branit. Dekuji
Nevim jak

Nejlepší odpověď
Kryšpín

Bylo rozumné posílat fotky ženatému milenci možná to chce příště trochu jinou kategoríi.

Další odpovědi
Mp2

Jaké tvé fotky chce vylepovat? Jakože fotky z toho udajného profilu?

Není na tom nakonec něco pravdy?

Podívej… Vytiskni si ten mail, ven ty videa, kde ti vyhrožuje… A jdi na policii…
Alespoň celá situace nebude působit tak pravdivě.

ivzez

Tady nejde o to, jestli „má cenu jít na policii“,
ale o to, že to jediná rozumná možnost.

Jestli se policii podaří někomu něco prokázat, je věc druhá.

Drap

pokud máš nějaký důkaz, že se toto stalo, třeba videa a podobně, tak tam určitě zajdi.

Rokio

Pomluva se těžko dokazuje. Každopádně za pokus to stojí. K policii bych na tvém místě šel a ukázal ji daný materiál, který je o tobě šířen a snad policie dohledá autora těchto pomluv.

Jinak, pokud podáš trestní oznámení, rozhodně nebudeš ty souzen za křivé obvinění, pokud se pachateli vina nedokáže nebo se nenajde, protože jsi si to nevymyslel a jsi přesvědčen, že ti bylo ublíženo.

poznámka: Křivého obvinění se lze dopustit pouze úmyslně.

nyjono

Mail není důkaz o provozování sexu na pracovišti.
Požádej zaměstnavatele o výtisk uvedého mailu, mohl by ho i uložit a zálohovat pro případné další dokazování.
Možná bys mohla počkat na další akci a na policii zajít pak.

Nevím, co znamená .....jak se protinožců branit

Klaproth

Na policii rozhodně jdi!

Dochy

Asi bych se na policii obrátil, jinak je značné riziko, že se problémy budou dále prohlubovat. Je tu riziko, že se něco z těch materiálů dostane ven, ale s trochou štěstí se ta nepříjemnost relativně brzo ukončí. V opačném případě je tu dost velké riziko, že budete léta pod tlakem jestli na vás zas někde něco nevytáhne.

Šéfa požádat ať ten mail nemaže, může policii poskytnout cenné informace.

Příště by to ale chtělo dvakrát přečíst a zkontrolovat cokoli co napíšete před odesláním. A vůbec dvakrát si rozmyslet než někomu něco posílat budete.

nyjono

Změň pracoviště a příště si víc rozmysli, s kým si začneš intimnosti.

Dochy

Proč by měla měnit pracoviště? Pokud šéf s tím mailem naloží tak jak si ten mail zaslouží, nevidím důvod. Jen bych šéfa požádal aby mail archivoval aby jej případně mohl poskytnout policii.