Avatar uživatele
Sestricka323

Má cenu jít na PČR?

Dobrý den,mému zaměstnavateli přišel anonymní e-mail,zákazníci se mě osoby. Stalo v nem,ze provozuji sex na pracovišti v nočních hodinách a ze mám kdesi založeny profil,přes který si domlouvam tyto schůzky. Obsah je samozřejmě lzivy a pospinil mě. Jsem si 100% jistá,kdo za tím stojí,akorát nemám důkaz o tom,ze to byl on. Kontaktovala jsem ho a samozřejmě se nepřiznal,čekala mě jen smršť urážlivých videí,kde vyhrozoval,ze všude vylepi me fotky,které fotil sam,nebo jsem mu poslala ja a ano,už vim,ze to byla chyba,jen jsem netušila,ze milenec,který nechce přijít o rodinu,je nebude používat proti mě,milence. Nejsem si jistá,jestli policie něco vyřeší…bojim se,co bude dal,protože co slíbí,to dodrží…a nevim jak se proti tomu branit. Dekuji
Nevim jak

Zajímavá 0 před 1670 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kryšpín

Bylo rozumné posílat fotky ženatému milenci možná to chce příště trochu jinou kategoríi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mp2

Jaké tvé fotky chce vylepovat? Jakože fotky z toho udajného profilu?

Není na tom nakonec něco pravdy?

Podívej… Vytiskni si ten mail, ven ty videa, kde ti vyhrožuje… A jdi na policii…
Alespoň celá situace nebude působit tak pravdivě.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Tady nejde o to, jestli „má cenu jít na policii“,
ale o to, že to jediná rozumná možnost.

Jestli se policii podaří někomu něco prokázat, je věc druhá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

pokud máš nějaký důkaz, že se toto stalo, třeba videa a podobně, tak tam určitě zajdi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Pomluva se těžko dokazuje. Každopádně za pokus to stojí. K policii bych na tvém místě šel a ukázal ji daný materiál, který je o tobě šířen a snad policie dohledá autora těchto pomluv.

Jinak, pokud podáš trestní oznámení, rozhodně nebudeš ty souzen za křivé obvinění, pokud se pachateli vina nedokáže nebo se nenajde, protože jsi si to nevymyslel a jsi přesvědčen, že ti bylo ublíženo.

poznámka: Křivého obvinění se lze dopustit pouze úmyslně.

Upravil/a: Rokio

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Mail není důkaz o provozování sexu na pracovišti.
Požádej zaměstnavatele o výtisk uvedého mailu, mohl by ho i uložit a zálohovat pro případné další dokazování.
Možná bys mohla počkat na další akci a na policii zajít pak.

Nevím, co znamená .....jak se protinožců branit

Upravil/a: nyjono

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Na policii rozhodně jdi!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Asi bych se na policii obrátil, jinak je značné riziko, že se problémy budou dále prohlubovat. Je tu riziko, že se něco z těch materiálů dostane ven, ale s trochou štěstí se ta nepříjemnost relativně brzo ukončí. V opačném případě je tu dost velké riziko, že budete léta pod tlakem jestli na vás zas někde něco nevytáhne.

Šéfa požádat ať ten mail nemaže, může policii poskytnout cenné informace.

Příště by to ale chtělo dvakrát přečíst a zkontrolovat cokoli co napíšete před odesláním. A vůbec dvakrát si rozmyslet než někomu něco posílat budete.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
nyjono

Změň pracoviště a příště si víc rozmysli, s kým si začneš intimnosti.

před 1670 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Proč by měla měnit pracoviště? Pokud šéf s tím mailem naloží tak jak si ten mail zaslouží, nevidím důvod. Jen bych šéfa požádal aby mail archivoval aby jej případně mohl poskytnout policii.

před 1669 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek