e1232851@trb

Má cenu ještě vůbec rozjíždět eshop?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Pokud najdeš mezeru na trhu, tak ano.

Další odpovědi
ReHu

Záleží na sortimentu.
Také kvalitě. Nejen zboží. V současné době také na kvalitě poskytovaných souvisejících služeb.

gecco

E-shop nebo jiná forma prodeje – to je jedno – musíš najít zboží (služby), které zákazníci chtějí a jsou ochotni zaplatit tak, abys vydělal Při svých nákupech)…
___
Třeba novou ´prodejnu´ spotřební elektroniky bych nezakládal…
😉

lexx

trh je obsazený klientela málo početná, kupní síla mizerná, obchodní vztahy dlouhodobě provázané a najít mezeru velmi obtížné, já bych tu odvahu dnes už neměl, šanci na úspěch odhaduji 20% nebo méně nicméně vyzkoušej