Hungalabunga

Má cenu důvěřovat kolegům v práci, když vám podrazí vždy nohy?

Důvěřovat v dnešní době někomu, je jako pěkná hloupost, přetvářky a pomlouvání za zády.

Nejlepší odpověď
dubraro

To je otázka, která je zároveň odpovědí. Od takových kolegů je rozumné držet se co nejdál, nejlépe u jiného zaměstnavatele.

Další odpovědi
Kepler

Jsi snad z Marsu? Mně stačí, když mě podrazí jen jednou. Takové ludry si pamatuju dlouho a taky si to většinou slíznou a vůbec se jim to nelíbí. Ne, že bych byl pomstychtivý, ale pamatuju si je. No, někdy těm ubožákům taky odpustím.

Dochy

Pokud si chceš zanadávat, tak bys měl být konkrétnější. Nicméně tento servr na to asi není úplně vhodný.
Mimochodem, ve všech zaměstnáních kterými jsem prošel si kolegové v rozumné míře pomáhali.

Mp2

Tak na tohle pozor…

Já mám kolegu… A ten se dozví, že má délat určitou práci…
Za 4 hodiny za nim přijde majitel, a řekne mu „hele, teď mi volali, ze tohle počká, že by potřebovali spis tamhletu zakázku…“
Ten kolega se na*ere a všude řve, že nikomu nemůže věřit, že jsou všichni podrazaci…
CO JE NA TOM ZA PODRAZ????!!!!!!!!!
Opravdu mi to pije krev, pitomec jeden.....

On nemá kamarády, protože se chova takhle…
Nékdo mu řekne, že tahle zakázka odchází 15.5. …
Ale.aby se stihla nalakovat, tak logicky musí byt hitiva alespoň 13.5. …
A oni mu nesedí terminy a hned řve, že jsou všichni podrazaci, že nikomu nejde věřit…

Proto to, co píšeš beru s rezervou…
Taky ten kolega říká, ze ho pomlouvají…

ON se přestal s kolegy zdravit, protože hrál uraženého…
Oni si mezi sebou řekli „hele, on mě uhmž mesixmc nezdraví, nevis proč???? Nevím, nezdraví se s nikým.....“
CO JE TO ZA POMLOUVANI???????

aliendrone

Hmm. A proč si myslíš, že to platí teprve DNES (v dnešní době)? Já už něco pamatuji a bylo to tak VŽDYCKY! ;) :D :D

Prostě místo kňourání buď chytřejší a rychlejší. Převez je dřív, než oni tebe, je to TAK PROSTÉ!

Jo a hlavně nedej na Keplera („…někdy těm ubožákům taky odpustím“) – slovo „odpustit“ si VŮBEC nepouštěj do slovníku! Venkoncem i slovo „pomstychtivost“ je zavádějící, nahraď ho „po zásluze spravedlivá povinná odveta“ a máš vystaráno. :)

Edison

Říká Ti něco rčení „Důvěřuj, ale prověřuj…“? Co takhle ponaučení? A co teprv rozdíl mezi odpuštním a zapoměním? O pesimismu už vůbec nemluvím…

Kelt

Opravdu vždy? A je chyba jen na jejich straně? A co to konkrétně znamená, jak se to projevuje? Pomlouvají tě? Co kdybys něco změnil u sebe, chování, vystupování, přístup k jiným. Pozoruj jak se chovají k jinému a jak k tobě a jak se dotyčný chová k nim. A jsou všichni takoví? Pokud ti to ale vadí, můžeš klidně odejít, na to máš právo. Taky je možné, že tě zkoušejí, co vydržíš, nevím, jakou máš pozici a funkci, jak dlouho to děláš a pod. Nemám se čeho chytit, píšeš obecně a možná, že tvé názory někomu vadí. Např poslouchej a pak mluv i když si myslíš, že máš pravdu. Někde to nemají rádi.

autacek

Pokud jsi profesionální hokejista, tak se to občas stane. Jinak to ale normální není.