amyna

Má 6letá britka líná i když dostvá velmi kvalitní granule od Puriny a vykoupání nepřipadá v úvahu,bojí se vody.Co s tím?

Nejlepší odpověď
kropitko

Jak dlouho líná? Jestli celý život,tak je to zřejmě v pořádku, pokud líná poslední dobou,tak doporučuji navštívit veterináře aby jí prohlédl a udělal pár vyšetření,mohlo by se jednat o nějakou chorobu. Jinak takhle na dálku,těžko radit, je těžké odhadnout,zda líná přiměřeně,či nikoliv…

Další odpovědi
ReHu

Má fenka také líná. pořád.
Jde o to, jak hodně a jak dlouho. Jestli jen poslední dobou, nebo nárazově atd.
Může jít třeba jen o změnu srsti na zimu.
Pokud líná hodně, šla bych na veterinu.