Gami.Pet

Lze instalovat Wi-fi do mobilu Samsung s5610??

Jde to nějak nainstalovat?? Děkuji za rady :)

A nevis prosím jak tam dat jar hry?? Vždy mi to napíše ze neplatný soubor jar, jestli na to prides si boss :) :D

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud jsem otázku pochopil správně, ptáš se, zda lze do toho mobilu wifi ´přidat´…
😉
Nelze – wifi je především otázkou hardware a ten tam nepřidáš (resp. – ono by to asi nějak šlo, ale podstatně levnější bude koupě tak deseti-dvaceti mobilů s wifi z ´výroby´)…
😉
_____________­______________________
O jak velké hry (soubory) se jedná? – omezení pro instalovanou Javu je 500 kB…