mirlin

m e t a l s t e b o u

Rockovou muziku řadím podle žánru do této preference oblíbených:

klasik rock : U2 , Rolling Stones........

metal : Iron Maiden,Sepultu­ra,Nightwisch­.......

punk : Jasná Páka , 3sestry,......

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
manon

klasik rock

Doplňuji:
Můj hudební vkus je nevyhraněný a všeobjímající (pár věcí nemusím – třeba jódlování se mi líbí jen v délce do 30 vteřin)…

Další odpovědi
MacChill

klasik rock

Lukasy

punk

Ja nemám žadny vyhraněni styl hudby poslouhcam co se mi libi a je mi jednoo jaky styl to je.

Sopka

metal

Doplňuji:
60% metal
30%rock
10%punk

Sopka

Vaše odpovědi jsou pro další ankety motivačním hlediskem z pohladu výběru kapel ve svém zvoleném žánru.
MIRLIN