Lze ztlumit ťukání kláves psacího stroje, pokud se nějak dobře promaže či jakkoliv poupraví v rámci možností?

Nejlepší odpověď
Kepler

To by asi nešlo. Největší rachot dělá dopad kovové litery na tvrdý povrch válečku (třebas i přes papír). Leda bys psal na gumový kobereček.

Další odpovědi
mosoj

Ano. Nesmíš do toho mlátit jak do bubnu. Nauč se psát všemi deseti a bude ticho.
Nicméně elektrický psací stroj s tiskovou hlavou žádný kravál nedělá.

autacek

Doporučuji vyměnit psací stroj za klávesnici.

Dochy

Když na řádku kde budeš tisknu napatleš asi cm vrstvu pevnější vazeliny, tak by to ty údery mohlo utlumit. Obejvák ti ale malovat nepřijdu 😉

independent

Ty používáš starožitný psací stroj? Taky bych ho chtěl mít, ale nepsal bych na něm.

Roman71

Mimochodem pěkná dekorace do bytu, ale taky lapač prachu..