Modano

Lze zrušit kupní smlouvu při nerespektování věcného břemena ?

Před časem jsem prodal část pozemku sousedovi, na kterém se nachází studna. Smluvně se zavázal k věcnému břemenu o výlučném právu čerpání vody pro mou nemovitost a přístupu ke studni v případě poruchy čerpadla či el. zařízení.Nicméně skutečnost je zcela jiná. Není možné se doluvit se sousedem na kokrétním termínu za účelem běžné udržby el. zařízení odbornou firmou. Jak mám postupovat v tomto případě, když dodávka vody je pro každou nemovitost nezbytnou nutností?

Odpovědi
Jambalaya

Zrušení kupní smlouvy na nemovitost není tak jednoduchá záležitost. Doporučuji obrátit se na právní kancelář.