VeRe1983

Lze změnit jazykovou verzi Windows 7 Ultimate? Případně jak?

Známá mi darovala komponenty ze kterých jsem si sestavil počítač, na disku se nacházela OEM verze Windows 7 Ultimate. Jak jsem si prověřil příslušným nástrojem od MS tak kupodivu legální. Takže bych jí nechtěl jen tak zatratit, ale používat. Lze však změnit nevyhovující jazyk? Co jsem četl, tak licence je jazykově i bitově neutrální, tj. pokud mám Pro či Ultimate, tak můžu zvolit libovolnou bitovou kopii resp. jazykovou mutaci. Tady jsem to zkoušel přes Windows Update, chvíli to hledá, ale nenajde. Poradíte mi prosím? Díky.

Odpovědi
cochee

Ano, lze – viz Zdroj, v něm Poznámka níže na straně – ve Win Update Volitelné aktualizace, přesvědči se, že kontroluješ volitelné, nikoliv důležité. Pokud tam ty aktualizace i tak nejsou, dej obnovit skryté aktualizace. Pokud tam i tak jazykové balíky nebudou, možná už je máš stažené, zkontroluj Historii aktualizací.

Zdroj: http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows7/install-or-change-a-display-language

kajicek94

Vyzkoušej tohle: http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows/language-packs#lptabs=win7