Anduška

Lze změnit barvu času a data na zamykací obrazovce Win 10?

Přednastavená barva je bílá, ale když je bílé pozadí, nelze to přečíst. V normálním nastavení jsem možnost změny barvy nenašla.

Odpovědi
Bednaricek

V normálním systému Windows 10 to nelze. Můžete se pokusit vyhledat nějaký program třetí strany, který dokáže kompletně změnit vzhled zamykacý obrazovky. Myslím si však, že se Vám mepodaří nic podobného najít a jedinou možností bude změnit pozadí. Pokud opravdu trváte na své bílé tapetě, tak ji můžete upravit. Vyměřte část, kde jsou hodiny a umístěte do ní nějaký šedý průhledný obdélník, který pouze mírně zatmaví pozadí pod hodinami.

Mc Merkurion

…takto:

  • nastavení
  • přizpůsobení
  • uzamykací obrazovka