s.p.

Lze zjistit z PC, kdo, kdy a na jakých webových stránkách byl po přihlášení přes mou wi-fi (na mobilech)?

Wi-fi mám zaheslovanou, ale mé děti heslo bohužel předaly dál. Takže přihlášení u nás doma a surfovat na mobilech není problém. Heslo už jsem změnila, ale lze zjistit na jakých webových stránkach se kdo pohyboval? Předem děkuji. S.P.

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud router nelogujes, zpetne to nezjistis…
V podstate jedinou moznoti by bylo pozadat o logy sveho providera – ale dost bych se divil, kdyby zareagoval kladne…
😉
Propriste si na routeru (nepises typ) nastav ukladani logu.

Další odpovědi
Emefej

Zjistit se to dá, ale pochybuji, že ti provider tyto údaje sdělí. Policii to v nutných případech sdělují.

s.p.

Moc děkuji, příště fakt budu opatrnější.

gecco

😉