STUDENTKAEVA

Lze zjistit, kdo se mi dívá na Facebook?

Dívala jsem se na profil jednoho muže a teď mi podal žádost o přátelství.
Mohl tedy zjistit, že jsem se mu dívala na FB? Děkuji všem za odpovědi. A dnes už vím, proč si mě ten člověk chtěl přidat, moc nad tím přemýšlela. :´) Ještě jednou velký dík za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
terry

On to neví přímo, ale FB sleduje, kdo se kam dívá, a potom navrhne dotyčnému potencionálního přítele.

Další odpovědi
ivzez

Nemohl to zjistit, je to tak, jak píše Terry.
(Ten článek nemá pravdu.)

M_Petr_M

Tady je tutorial http://www.mi­ridia.cz/2013/12/­jak-zjistit-kdo-si-prohlizi-muj-profil.html , pokud muz postupoval podle tohoto tutorialu, tak to mohl vedet.

Mc Merkurion

… hele, ohledně této otázky, bylo to tady několikrát probíráno i o tom diskutováno, zkus se podívat do archivu …