huxa

Lze získat u někoho v ČR půjčku na stovky milionů, pokud nemám doložený trvalý příjem, apod.?

Dejme tomu, že bych mu slíbil, že se mi to do měsíce vrátí dvojnásobně.

Nejlepší odpověď
Beer4Real

Jo určitě ti někdo půjčí sto milionů na slib :D

Další odpovědi
dudu

Slušně řečeno v tomto případě jde o hodně neobvyklý dotaz a ve vší vážnosti /což asi není Vás případ/ takto může uvažovat snad jen sebevrah nebo kandidát na Bohnice. Půjčky in bianco /na ksicht/ jsou dnes poskytovány výjimečně, v nízkých objemech a při krátké splatnosti.
Po klientovi žádajícím stamiliony je především požadován kvalitní podnikatelský projekt a údaje o jeho historii.
Jo, např. panu Babišovi by „na ksicht“ půjčili i velké prachy, ovšem určitě by z něj nevyrazili Vámi zmiňovaný úrok.

Dochy

Je to na osobním jednání. Musíte někoho s těmi penězi najít a pak ho přesvědčit, že se mu to vyplatí.
Lidí, kteří by tyto peníze měli je v republice jen pár a přestože o jejich charakteru si můžete myslet cokoli, určitě nebudou hloupí.

Trvalý příjem a podobné hovadiny jsou podstatné pro hromadně nabízené úvěrové produkty. Na půjčku 100 milionů by vám zaručeně žádný „trvalý příjem“ nestačil.

Hamon

Ale samozřejmě, lidi jsou hloupí a na vysoký zisk slyší, vždyť je to v médiích skoro pořád. A při troše šikovnosti to ani nebudeš muset vrátit a nic se ti nestane.