kazisvět

Lze získat informace o aktuálním objemu stažených dat u O2 mobilního internetu?

Je pro mne docela stresující když nevím, zda ještě mohu mobilní internet v klidu používat, nebo zda se už náhodou neblížím k FUP limitu. Chtěl bych proto vidět data o mých stažených datech online.

Nejlepší odpověď
standa

Zeptal jsem se přímo u Kováře (mám rovněž stejného poskytovatele a obdobné starosti) a ten mi sdělil, že cituji „Bohužel, O2 Telefonica v současné době nemá žádnou aplikaci, kterou by bylo možné uživatelsky on-line sledovat objem stažených dat.“

Na moji doplňující otázku, zda se k těmto datům můžu dostat i jinak, třeba přes jejich zákaznickou linku na telefonicky dotaz nebo mail, jsem obdržel totožnou negativní odpověď… + s tímto sqělým dovětkem

„Poznáte to až v okamžiku, kdy se vám výrazně zpomalí data“ ☹

Tak a nekup to !