hipot

Lze získat pro vědecké účely fotografii penisu (ne kosti) ledního medvěda?

Pracuji na prezentaci o vlivu znečišťujících látek na reprodukci ledních medvědů a naše databáze vědeckých podkladů bohužel takové materiály neobsahuje. Neřešil někdy něko podobný problém, obsahuje nějaká datbáze takové fotografie a jsou dostupné? Děkuji.

Lze získat fotografii penisu (ne kosti) ledního medvěda pro vědecké účely?

Nejlepší odpověď
Emefej

Myslíš něco takového http://polarbe­arscience.com/2015/01­/28/polar-bear-penises-not-breaking-due-to-pcbs-new-paper-full-of-coulds-and-maybes/? Zkus prohledat internet.

Další odpovědi
gecco

Jak píše Emefej – prohledej net…
Pokud neuspěješ, oslov ZOO, které lední mevědy chovají – možná takové foto mají, případně ti nafocení umožní…
😉