dan.karas

Lze zhodnotit peníze přes sociální obchodování?

Chtěl bych zkusit začít investovat, je etoro.com dobrá volba?
Dost se o tom píše – www.investicni­web.cz, www.socialni-obchodovani.cz, www.4xbroker.cz

Odpovědi
Drap

Lze, pokud vyjde vše podle předpokladů. Právě z důvodů zhodnocení obdobné služby fungují.

Hlada

Myslím, že to je další ze způsobů, kdy obchodník si hraje s penězi investora tak, že když vydělá, tak se podělí a když prodělá, tak za nic neručí. Rozhodně bych do něčeho takového peníze nedal.