M.a.j.k.e.e.

Lze ze stolního PC vytvořit WiFi spot?

Odpovědi
cochee

Ano, ale není to tak jednoduché, je k tomu třeba wifi karta podporující režim AP (Access Point) – drtivá většina wifi karet do stolního PC umí signál pouze přijímat, podporují tedy pouze režimy Ad hoc a Infrastructure. AP karty jsou například Asusy PCE-N10 a PCE-N15, režim AP je softwarový, je k tomu tedy třeba program.

Ve zdroji je N15ka, N10 je k nalezení na tomtéž eshopu.

Zdroj: http://www.al­facomp.cz/php/pro­duct.php?eid=105140087­0UG0UB1UV2

Bedy

Dobré v tomto jsou interní PCI Wi-Fi karty od TP-Link – mám zkušenosti s mnoha kartami a ani jedna nezklamala. Vše nastavíte ve Windows v Ovládacích panelech. Není to zas tak nic těžkého.