Neonka

Lze zde přesunout otázku do kategorie, která je pro určitý dotaz vhodnější ?

Nejlepší odpověď
anonym

zatim ta moznost není, nemají ji ani stribrni, bronzovi … mohou presouvat pouze do anket/aktualit/za­bavy coz je skutecne uplne k nicemu 🙂

annas

Nevím, jak to myslíte. Musela byste požádat o změnu admin., nebo svou otázku smazat a znova ji vložit.