ten který je

Lze zarámovat plátno z napínacího rámu?

Chtěl bych si koupit reprodukci obrazu.Zatím jsem narazil pouze na možnost zhotovení do tzv.napínacího rámu.Plátno by se mi ovšem líbilo usazené v nějakém pěkném klasickém zarámování.Jde to vůbec zhotovit?Díky.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Ano, jde to. Běžně se rámují plátna i s napínacím rámem.

Další odpovědi
Kepler

Napadlo mě už dřív vsazení reprodukce do jakéhokoliv rámu. Podkladovou plochu může tvořit jen kartón, horní je antireflexní sklo. Výsledkem je naprosto perfektní rovina bez jakéhokoliv napínání. Vsadit to můžeš do čehokoliv. Nebo taky nemusíš.