Avatar uživatele
SniperCZ

Lze zapojit USB mikrofon k mixéru?

Chtěl bych se zeptat lze zapojit mikrofon USBečkovi do mixéru ? Mám mikrofon značky superlux

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1789 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

USB mikrofony a reproduktory jsou technologický nonsens, důsledek pitomého marketingu který jednoho dne dospěl k názoru že co není USB se neprodá a tak tam připojují úplně všechno. Jde o to, že aby mikforon či reproduktor mohl fungovat přes usb musí mít uvnitř miniaturní zvukovou kartu, příšerná pitomost, není pak divu že kromě PC to s ničím jiným pořádně nefunguje … neputují totiž jen data, ale je třeba inicializovat celé zařízení včetně nového ovladače a obrovské dávky zbytečné abstrakce. Je to zřejmý overkill.

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?SniperCZ Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kelley

USB mikrofon lze zapojit jen do USB portu – výstupem takového mikrofonu jsou DATA do USB. Do mixu lze zapojit jen takové zdroje signálu, na které má daný mix vstupy (zpravidla jack, XLR, cinch…). Výstupem takových zdrojů je ANALOGOVÝ signál. Takže nelze.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mp2

Já jsem ze srandy vyrobil redukci z 230V na 380.....taky si mysleli, že to jde…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klob1

Poradit se s výrobcem obojího, jestli to povolí. Také jde o to jestli to USBčko bude kompaktabilní s mixérem, aby tě to pak třeba neprobilo. Je to přece mašinááá. To spíš máš šanci, že by nějaký extramoderní mělo návazánost komunkace mobil vs. mixer.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Do mixéru (kuchynského) nedoporučujem. (USB používa stejnosmerných 5V, mixer striedavých 230V)
Po inštalácii USB (digitálneho) mikrofonu v počítači, pracuje mikrofon rovnako, ako bežný (analogový) mikrofon s konektorom Jack v spolupráci buď systémovým software, alebo akýmkoľvek programom na editáciu zvuku.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek