Marketa1989

Lze zaplatit Android Apps v Galaxy Apps stejnýmu způsobem jako v Google Play?

Lze zaplatit app android v galaxy app stejnýmu způsobem jakov Google play?

Mám dotaz, občas si koupím aplikaci android z google play, peníze se mi strhávají z mého telefonního čísla. Ale u Galaxy app mi vyjede tabulka, abych si zapla data, i když jsem připojena na wi-fi, lze to nějak změnit, nebo ne?

Nejlepší odpověď
anonym

má vůbec smysl používat katalog Galaxy Apps (který vznikl jen jako bezvýznamný truc projekt samsungu) když všechny aplikace jsou stejně dostupné na Google Play což je oficiální repozitář aplikací přímo od Googlu který Android vytvořil ?

Obecně platí, že veškeré modifikace systému, které dělají výrobci a devastují jimi uživatelské rozhraní jsou spíš na škodu a platí to i o rádo by katalogu Galaxy Apps IMHO. Raději kupovat televony s tzv. „čistým androidem“ bez paraxitujících úprav výrobců telefonů, třeba takový Xiaomi Mi A1 má čistý androdi a hned se s tím pracuje po všech stránkých líp a celé rozhraní působí mnohem celistvěji, totéž platí o telefonech Pixel aspol ale ty už spadají do vyšší cenové.