Kazatel

Lze zaparkovat <50ccm moto na chodníku a hrozí za to nějaký postih? Chodníky prý až na výjimky smějí užívat jen chodci.

Pohlíží se na malé motocykly stejně jako na kola a mají tedy v tomto ohledu nějakou výjimku?

Odpovědi
elkon

Většinou to policajti přehlížejí, ale chodník není parkoviště a motorka je motorové vozidlo, které tam nepatří. Takže postih být může, záleží na policajtovi, který se tam bude nacházet.

Petr Fejdjey

Pokuta určitě může být, ale sám asi znáte místa, kde parkuji desítky aut vedle sebe na chodníku, protože to ani jinak nejde. Takže za mě pokud tam místo je, tak to na chodník nedám. Když to jinak nejde tak budiž.

zjentek

@elkon: Anarchie, anarchistická odpověď.