dust8

Lze zakoupit i nealko mošt? Chutná obstojně?

Nejlepší odpověď
cochee

Lze zakoupit pouze nealko mošt. Pokud je ten mošt alko, pak to buď není mošt, anebo jde o zkažený mošt, který by tedy neměl být prodáván.

Další odpovědi
Drap

Ano. Na trhu ječ celá řada moštů. Některé jsou chuťově lepší než jiné. Mě osobně chutnají.

aliendrone

Tys už někdy viděl MOŠT s alkoholem? Dokud ho nenecháš zkvasit, tak v něm alkohol NENÍ! ;) :D :D
Jinak – mošty jsou SUPER! Nejraději jablečný, ať již nezkvašený či zkvašený (tedy s alkoholem cider/cidre). Na ty si dávej obzvláště bacha, funguje stejně jako burčák (půlitrová láhev/pixla je ekvivalent půllitru pivní DVANÁCTKY, jakkoliv se to zdá jako „neškodná šťávička“)! ;) :D :D