Skoda_lover

Lze zakoupit auto mimo EU a provozovat ho v ČR?

Rád bych si v Rusku koupil novou Škodu Rapid. Myslíte, že je to možné? A že je možné jí přivézt do Čech a přihlásit jí tu?

Nejlepší odpověď
elkon

Ano, jen je potřeba dodržet a zařídit vše potřebné

Další odpovědi
cukrar

Proč by to nešlo?
Klidně to udělejte.

aliendrone

Pokud je opravdu NOVÁ (budeš 1. majitel), tak proč ne? Pokud bude „skoro/jako nová“, tak buď HODNĚ opatrný, bo by ti ji při přihlašování mohli sebrat, coby odcizenou z nějaké země EU. ;) :D :D

Skoda_lover

Víte, jde mi o homologaci. Ruský Rapid má motory 1.6 MPI a 1.4 TSI, které je v unii neprodávají. Tak jestli není potřeba udělat nějaké úpravy na autě.

Skoda_lover

Víte, jde mi o homologaci. Ruský Rapid má motory 1.6 MPI a 1.4 TSI, které je v unii neprodávají. Tak jestli není potřeba udělat nějaké úpravy na autě.