Lgee

Lze zablokovat všechny IP adresy?

Teď mě neoprávněně zablokovali na jiné poradně. Tak sem si změnil IP adresu (T-Mobile mobilní data) ale zdá se že celý T-Mobile s mobilním daty včetně proxy jsou zablokovány a nejsou důvěryhodné. Je to možné?

PS: vše sem mazal, mě to tak nepravděpodobné nepřijde aktivních lidí je tam 5 denně :D těžko někdo používá stejnou kombinaci mobil+ mobilní data od T-Mobile. U těch malých webu je to.slozitejsi.

Nejlepší odpověď
elkon

Jestli tam píšeš „koniny“ jako tady, tak už to asi nevydrželi a vyřešili to.

Další odpovědi
Col8B

Mozne to urcite je, ale zda se mi to hodne nepravdepodobne. Doporucuju asi nasledujici postup:

  • over si, ze se IP skutecne zmenila, a nezustal tam nejaky „pozustatek“ (treba kvuli te proxy, DNS, nebo tak neco), dobry nastroj je treba check2ip.com
  • je mozne, ze ti neblokli IP, muzou misto toho kontrolovat treba cookies nebo tak neco. Zkus zmenit prohlizec, a aby byl cisty a nezustaly v nem nejake stopy (rezim anonymniho prohlizeni by mel stacit)
  • pokud si budes jist, ze je to skutecne tou IP, pouzij TOR nebo VPN

Mc Merkurion

… neoprávněně ???

Lgee

Pochybuji že takový malý web má fingerprint takže asi jde jen o několika denní blokaci určitého druhu mobilu. (Motorola) ne.moc obvyklý mobil.

Lgee

Ty si admin že se tak Diviš? :D už mi to tam dát jde, asi blokovali mobil.

Lgee

Elkon – však já neříkám že mi to vadí jen se ptám zda můžou bloknout všechny adresy na datech.