Markéta S.

Lze zablokovat něčí účet na Youtube, aby neodebíral videa ode mě, či nekomentoval?

Ahoj, lze nějak zablokovat cizí účet, aby nemohl odebírat ode mě nově nahraná videa, nemohl komnetovat, či likovat?

Odpovědi
a623682@drdr

https://suppor­t.google.com/y­outube/answer/56113?h­l=en

Odebirat videa asi zakazat nejde a linkovani nejde zakazat zcela urcite.

Melkor

Nejde to. Každej ti to můlže dislikovat… A komenty můžeš mazat a nebo je hlásit jako spam. Odebírání taky nikomu nezakážeš.

danyy

Jde ale nevím jak (už sem to zapoměl) jednou sem to použil :/