dust8

Lze z prvních třech řad vidět na celé promítací plátno kina, nebo musí člověk zaklánět krk dozadu? Máte s tím zkušenost?

Nejlepší odpověď
Drap

U každého kina je to samozřejmě trošku jinak. V kinech do kterých chodím to je tak akorát.

Další odpovědi
Funna

zaklánět ji nemusíš nikdy, spíš otáčet do stran…ale každé kino je samozřejmě jiné…ono chodit dopředu není úpně ideální…

Emefej

Tys nikdy nebyl v kině? Zkus si to. V tom našem jsou ideální sedadla 11–12 v 8. řadě.

Dochy

Obvykle se dá i v přední řadě, ale osobně bych upřednostňoval tak střed.