Complex

Lze z přesýpacích hodin vysypat písek a nasypat tam třeba více zajímavější kypřící prášek?

Nejlepší odpověď
Drap

Lze. Po takové úpravě však výsledný čas otočení může být jiný.

Další odpovědi
elkon

Většinou nelze, protože u těch kvalitních přesýpacích hodin se nelze k písku dostat, právě z důvodu přesnosti.

dudu

Obsah v hodinách musí být kalibrován, přičemž rozhodující je viskozita a množství písku.