FikeCZ

Lze z PC udělat připojné zařízení?

Dobrý večer :)
Lze jakkoliv i klidně pomocí programu udělat ze stolního počítače zařízení které bych mohl ovladat pomoci telefonu? Jde mi hlavně o to sdílet například videa z youtube na PC :) teoreticky jak se da propojit telefon s televizí tak aby to šlo i s PC?
Doplňuji:
Tak jinak: Na telefonu si zapneš youtube .nahoře můžeš sdílet přenos obrazu a zuvku na televizi která mi wifi ..Na televizi se objeví youtube co máš na mobilu :) Tak to same akorat na PC …

Odpovědi
cochee

Pokud má PC a telefon nějaké společné pojítko, tzn. například bluetooth nebo infračervený port, určitě by se to PC dalo z telefonu ovládat. Jiná věc je, jestli na to existuje software, ale pokud ne, můžeš jej vytvořit ;) Absolutně jsem ale nepochopil to s tím sdílením videí na PC – co to má společného s ovládáním PC pomocí mobilu? Poslední větu jsem už nepochopil vůbec.

JájsemRaibek

Trochu nechápu proč si chceš zapínat youtube na telefonu a „promítat“ na PC, když si jej můžeš spustit rovnou na PC.
Na té televizi bych to ještě chápal, např. vysoké rozlišení na velké obrazovce, ale z telefonu na PC? No nevím.

arygnoc

evidentne to doteraz asi nikto nepotrebuje/ne­potreboval.
samo o sebe sa to javí ako zbytočnosť – pc je výkonnejší nástroj a čo sa týka kvality prehrávaných multiméfií, ani nehovorím.

ešte naopak – no budiž, ale telefón → pc – to sa mi javí ako zbytočnosť.

;-Q