dust8

Lze z obyčejného koberce udělat koberec létající pokud se vyhodí ven z okna?

Jenom jsem dnes viděl Aladdina, tak přemýšlím nahlas.

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, ale jen tak na 1 – 2 vteřiny. Na vlastní oči jsem to viděl, když vystěhovávali ony „nepřizpůsobivé občany“. Keď neštartuje, nie je treba hneď vyhadzovať oknom.

Další odpovědi
aliendrone

Vyhozením z okna neuděláš koberec létajícím, nýbrž letícim. (chvilkově) Ale raději ať si to přelouskají zdejší filologicky zaměření jedinci, já jsem spíš praktik, takže až budeš tím kobercem potřebovat někoho trefit… ;) :D :D

Katherine123

Ano,doporucuji vysoke patro,aby mel zajemce letici na koberci delsi zazitek. Bude to totiz posledni zazitek.