pusinka50

Lze z csfd.cz stahovat filmy? A zdarma? Je ke stažení filmu nutná registrace? Chtěla bych si stáhnout film „Brubaker“

Doplňuji:
Mně se stále na ulozto.cz při stahování zobrazuje doba stahování mezi 9 až 12 hodinami, což je příšerně dlouho. Můžete doporučit něco jiného?

Nejlepší odpověď
Beer4Real

Čsfd je pouze databáze filmů, seriálů apod.
Pokud chceš stahovat filmy, tak použij nějaký server jako uloz.to a jiné.

Další odpovědi
MichalTy

Není to možné. Na CSFD samotné filmy nejsou, jsou tam pouze informace o něm plus obrázky, trailery a samozřejmě diskuse, hodnocení a názory.

nanif

na csfd se nestahuje…z ulozto se bez registrace stahuje rychlosti 0,3 MBps…jestlis stahovala tu 2 GB verzi, ktera tam je, tak mas udesne pomaly pripojeni (cca 0,045 MBps)…to ti jinej server nepomuze…

flodur

http://websha­re.cz/#/search?what=BRU­BAKER---CZ-dvdrip.avi&to­ken=hq1g2ii83gv

gomezg

Na CSFD to bohužel nejde, je to jen databáze flmů, seriálu a pod. kde se diskutuje a hodnotí. Doporučil bych ti „www.hellspy.cz“ je to sice placený server, ale najdeš tam 95% věcí které chceš. Není to tak drahé, mrkni sama a zhodnoť 😉