sistkule

Lze využít aktivní přístupový bod z mobilu NOKIA C2–06 pro připojení iPadu na internet?

Doplňuji:
Že iPad lze připojit přes přístupový bod např.telefonu jiných značek než Apple nebo přes PC lze vím jistě, dělám to denně – otázka byla mířena přímo na typ nokie.

Odpovědi
anonym

Nelze, Apple nemá rád nic co není od Apple :)

Hykam

Neměl by být problém, přístupový bod z mobilu, by se měl jevit, jako zdroj Wi-Fi signálu.
Doplňuji:
Nechápu, dvě rozdílné odpovědi a jeden člověk dá palec oběma, bodování je zde úplně zbytečné, kvalita odpovědi se z toho nepozná.