DusanOrlik

Lze vytvořit něco podobného,jak?

Zdravím,znáte takové ty hry,kde máte najít skryté předměty a vy je hledáte?Např: http://spidla­.cz/hledacky/
Je možné vytvořit si podobnou hru?Díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Vytvořit jde všechno, ale Špidla se buď inspiroval, nebo si přivlastnil tyto hry z MyPlayCity. Jsou v angličtině a mají dokonalou grafiku. Každá ta hra má cca 160 MB, to by dalo v domácích podmínách neskutečnou práci. Názvy her jsou třeba :
Jack the Ripper – Letters…
Great Secret Nostradamus a další. Jsou ke stažení free.

Další odpovědi
Hykam

Samozřejmě, stačí se naučit programovat.