Válek Petr

Lze vystopovat majitele zaslaného e-mailu?

ge0rge: tomu nerozumím, jak to myslíš ?

Nejlepší odpověď
anonym

Nelze, a to jednoduše proto, že to co v hlavičce emailu najdeš může být podvržené, takže bys na základě toho zrovna tak mohl obvinit někoho kdo ten email ve skutečnosti neodeslal ..

Další odpovědi
Edison

Majitele nikdy. Jen nějaké stroje, kterých se mail „dotkl“ a i to lze podvrhovat.

Alesh

částečně můžeš něco málo vidět v hlavičce toho mailu, ale pokud je odesílatel šikovný, tak zjistíš leda tak velký prd

ivzez

Nedá se zjistit,
niikdo není „majitel“ zaslaného e-mailu.

anonym

Myslím to tak, že když se email zdá že byl odeslán z určité adresy, přes určité mail servery, nic z toho ve skutečnosti nemusí být pravda, vše je to snadno povrhnutelné a nelze spoléhat na to, že jsou ty údaje pravdivé.