dust8

Lze vyřídit nějaký příspěvek od státu, ÚP ap. v případě, že se jedná o nástup do práce v zahraničí?

Odpovědi
ivzez

Jaký příspěvek byste si představoval? Zkuste se
podívat na státní podporu zaměstnávání na webu úřadu práce.

Míníte-li příspěvek (např. na cestu) odjíždějícímu uchazeči,
pak myslím, že nic takového ÚP nenabízí.

Kryšpín

Možná, pokud nastoupíte v zemi Nicolase Madery anebo u Kim-Jong-nua a ještě lépe v zemi kde vládne Chu-Tin-tchao jinak Ústřední tajemník Komunistické strany Číny a pravděpodobně až tam poletí naše delegace tak by letenka měla slevu