Adel 96

Lze vyměnit v C&A zboží bez účtenky a visaček? Více v popisu otázky.

Přítel mi v C&A koupil kabát ale je mi bohužel velký. Nemáme ani účtenku a ani vysačky ale koupi můžeme doložit výpisem z účtu. Lze jít i tak žádat o výměnu?

Lze vyměnit zboží bez účtenky a vysaček v C&A?Zboží poškozené není ale je mi velké. Koupi můžeme doložit výpisem z účtu

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… požádat můžeš,výpis z účtu stačí, ale důvod velikosti není na reklamaci, záleží na ochotě obchodu …

Další odpovědi
ivzez

Při nákupu v „kamenném“ obchodě záleží na ochotě prodejce.
Na výměnu kvůli zakoupení špatné velikosti není „automatický“ ná­rok.

Takže zkuste poprosit (žádat lze o to, nač má člověk nárok)
o výměnu za menší, slušný prodejce vyhoví.

Poznámka:
Vysačky neexistují. Viset → visačka.