MiCCZ

Lze vylepšit starší notebook?

Jak vylepšit tento notebook?
Mám starší notebook DELL Latitude D630, paměť RAM: 2GB, procesor: Intel Core duo 2, OS: Windows 7, Velikost disku: 80 GB. Běží dobře, jen nezvládá novější hry a tak bych ho chtěl celkově vylepšit např. větší RAMku, procesor nebo velikost disku, jen nevím jestli to vůbec jde u notebooků? A kdyby se v tom někdo vyznal tak mi poradit i jakou RAMku atd. Děkuji předem.

Nejlepší odpověď
jáára

To je pracant. NE NOTEBOOK NA HRANÍ

Další odpovědi
gecco

S procesorem a grafikou nenaděláš nic…
Disk vyměníš relativně snadno (potřebuješ 2.5" PATA), RAM – pokud je tam volný slot, taky…
Ale jak píše Jáára – nestojí to zato – na „nejnovější hry“ nikdy stačit nebude…
😉

led

Pokiaľ je v pôvodnej konfigurácii, používa 2 staršie RAMky DDR2 SDRAM 667 MHz, (relatívne pomalé) tieto je možné vymeniť za 2 nové 2GB RAM DDR2 SDRAM (4GB je maximum)… dostupnosť modulov je pomerne otázna
Rozlíšenie 1440 × 900 (WXGA +)
Ide o počítač zjavne z roku 2007, čo znamená hardwarovo veľmi zastaralý (8 rokov vo výpočtovej technike je už pravek, bežná životnosť hardware je medzi 2–5 rokov.
Vzhľadom na výpočtovú náročnosť dnešných PC hier doporučujem nový počítač v konečnom efekte to výjde lacnejšie.
Veteráni majú význam len u zberateľov áut.