Georgo2010

Lze vůbec slavit Vánoce bez dárků, pokud na ně chybí peníze?

Nejlepší odpověď
hanny 2

A proč ne?Stačí maličkost,hlavně že se máme rádi,jsme zdraví a celá rodina pohromadě.

Další odpovědi
lexx

Lze a celkem snadno, bez stromku, bez kapra a bez dárků. U mě realita již pátým rokem a svět se točí dál. A bude hůř, říkal tuneldědek z hradu.

ten který je

Vánoce nejsou o dárcích a konzumu ale jsou to svátky narození Ježiše.

johana 56

Jak píše ten,který je,Vánoce jsou připomínkou vyjímečné udáosti.Nejde o drahé dárky a plné stoly.I skromné,ale pohodové prožití přináší radost.

MILAN1961

posledních pár let veškeré svátky beru jako prodloužený víkend v dnešní době si nemůžem vyskakovat........

iceT

Na to,abychom obdarovali svoje blízké máme celý rok,nejen vánoce nebo narozeniny,takže vánoce bez dárku si představím úplně v klidu,alestro­meček by mi asi chyběl.

jendahun

Taky to máme bez dárků.Děti nemáme a dárky si dáváme během roku.Nedávno jsme si koupili novou televizi.Stromek nepotřebuji vůbec a i jinak Vánoce neslavím.