tucnakscot

Lze vratit zbozi ?

Dobry den, mam dotaz: dnes jsem si v Datartu koupil sluchatka a nevyhovuji mi konkretne jejich uchop do usi. Mohu je druhy den vratit ? Dekuji za odpoved. Preji prijemny zbytek dne.

Odpovědi
no name :D

myslím že ho můžeš vrátit, samozdřejmě když nebude požkozené :)

McArthur

Vrátit je můžeš, ale náušníky budeš muset dokoupit nové. Z hygienických důvodů. Na to má prodejce právo. Nové náušníky mohou být stejně drahé jako celá sluchátka.

Další věcí je, zda-li Datart přistoupí na vrácení zboží. Pokud jsi neudělal objednávku v e-shopu, tak na to přistoupit nemusí, protože se nejedná o koupi zboží na dálku (přes Internet, telefon).

Jiří Sova

Také jsem koupil v Datartu zboží, které jsem potom potřeboval vyměnit. Koupil jsem mikrovlnku, která se podle manželky nehodila do naší kuchyně, tak jsem šel i s účtenkou na prodejnu, kde jsem ji koupil a v pohodě to vymění za jinou. To už jsem s sebou vzal manželku, aby si vybrala tu správnou mikrovlnku