Boy 13

Lze volat v rámci tarifu pořád stejně?

Chci se zeptat, když přejdu např. od o2 k BLESK mobilu, tak bude můj kamarád, který má tarif, kde má v rámci tarifu volné minuty volání do o2, tak budou ty volné minuty i do BLESK mobilu, když BLESK mobil technicky spravuje o2? díky.

Odpovědi
anonym

Ahoj Boy 13, ne nebude, je to jiný operátor i když jenom virtuální. Mají jiné obchodní obchodní podmínky, ceníky… Pokud ti jde o to stejné, tak proč přecházíš?

Edison

Vždy podle daného tarifu daného poskytovatele. Totéž platí i pro „šedé“ – virtuální operátory. Je to stejný. Technické řešení virtuálu nemusí koncového uživatele vůůůůbec zajímat, to je o vztahu technologického a virtuálního poskytovatele.

autacek

@edison se zase plete a neví, co je šedý operátor, že?