quizzi

Lze vložit obrázek do Odpovědí?

Když ano, tak jak?

Odpovědi
led

Ano, ale len do otázky.
Pri písaní si ho môžno pomocou samostatného tlačítka pod textovýmm rámčekom vložiť z úložišťa v počítači. Pozor, doporučujem maximálne rozlíšenie 256 farieb a nie veľký obrázok, veď kto by potom hľadal pod obrovským obrázkom krátky text (hlavne, keď za každý kB sa platí).

Lamalam

Do odpovědi to možné není, do té můžeš pouze vložit odkaz na obrázek uložený jinde.

Pixma

Pokud chceš vložit obrázek k otázce, najdeš si ho tam, kde ho máš uložený. Pokud chceš vložit obrázek k odpovědi, okopíruješ adresu obrázku: http://cdn.i0­.cz/public-data/57/44/0a2­a09e93d52a0704789b2a­af13a_w1182_h886_g19be26­246fa411e69d46002590604f­2e.jpg?hash=02­2b52fe1b7e5429f58d800997­9b8e5c

Kepler

No, přitom do otázky to jde, ale ještě jsem nezjistil jak. Taky by mě to zajímalo.

Pixma

Kepler, vždyť to samo navádí. Vkládáš otázku a zároveň vkládáš obrázek, ale ten musí být někde uložený a tak si najdi cestu. Třeba máš v PC nějakou fotku, najdeš ji, klikneš vložit a je tam. 🙂