mosoj

Lze věřit biblickým zázrakům ?

Nejlepší odpověď
postcd

Pro někoho lze, pro někoho nelze. Věřit jde snad čemukoliv. Pokud si vytvoříte blízký vztah s autorem Bible, vztah zasahující do všech Vašich běžných lidských činností, je možné, že ze studia Bible a pomocí modlitby uvěříte tak pevně, jako mnoho osobností o kterých se v Bibli mluví. Může jít o osobní vztah založený na nejsilnější vlastnosti Lásce.

Další odpovědi
Martin Tomča

Ovšem, ale musíš tomu pomoct.

ivzez

Zázrakům jako takovým spíše ne.

Ale věřím tomu, že ti, kdo „biblické zázraky“
vylíčili, je popsali tak, jak je tehdy vnímali.
Řadu věcí si neuméli na základě tehdejšího
poznání vysvětlit, proto je připisovali zázrakům …

Roman71

Bez pochyby lze.
Původcem těchto zázraků je sám Stvořitel a pro něj není nic nemožné. Pro někoho, kdo stvořil všechny přírodní i vesmírné zákony a život, ví jak spolu vše souvisí, není problém udělat něco, co se absolutně vymyká omezenému lidskému chápání.