Lze v obchodě beztrestně dojíst zbytky chleba v kráječi?

Občas tam vidím kus patky chleba, je mi jí líto ji tam nechat a zase nechci vypadat, jako nějaký bezdomovec co nemá na jídlo.

Nejlepší odpověď
kapka

Normálně bych si to vzala a šla bych ještě na ochutnávku salámů, jitrnic, klobás, ať to nejím tak nasucho. 😁

Další odpovědi
Fly

Priznám sa, že si občas jeden ulúpim. Ale to tak, že si ho proste vezmem a idem a jeden -dva, nie že by som stála pri krájači a dávila sa zbytkami, hihi… Myslím, že to envadí, navyše pdoĺa môjho nákupu je (aspoň dúfam) zrejmé, že na jedlo mám… takže ak sa tam vyloťžee nejdeš nakŕmi´t, vadiť by to nemalo. Hlaven tam nestoj a neber všetky, to yb si ako ten bezdomovec vyzeral.

jokyk

Veškeré drobky zrníčka polámané kousky chleba atd se během dne vymetávají a vyhazují do odpadu.Proč né si kousek chleba nevzít a ochutnat.Pro příště budete vědět jak chutnal a možná si ho koupíte.